Про нас

ТОВ НТП «УкрПромЕкспорт» - підприємство, що засноване влітку 1999 року однодумцями, які і стали основою колективу компанії. З 2004 року ТОВ НТП «Укрпромекспорт» входить в число найбільших виробників і постачальників ущільнюючих матеріалів в Україні.

НТП «Укрпромекспорт» виробляє асбесто-гумовий ущільнюючий матеріал – «Пароніт» під торговою маркою «UkrLOCK» 27-х марок: «ПОН», «ПОН-А», «ПОН-Б», «ПОН-В», «ПОН-Т» , «ПОН-АТ», «ПОН-БТ» «ПМБ», «ПМБ-Т» «ПМБ-1», «ПЕ», «ПК», «ПА», «ПА-Т» та багато інших, що виготовлені і повністю відповідають ГОСТ 481-80, а також інші пароніти, виготовлені за ГОСТ і ТУ.

Даний матеріал служить для ущільнення всіх стиків і з'єднань в ємкостях, апаратах, насосах, арматурі, трубопроводах, компресорах, двигунах та в інших агрегатах з різними видами з'єднань, в прямій залежності від температури, тиску і середовища використання. 

За своїми фізико-механічними і експлуатаційними характеристиками пароніт повністю відповідає ГОСТ 481-80, а по ряду показників - значно перевершує його. Пароніт сертифікований, стандартизований і повністю відповідає всім стантартам якості.

 

У 2006 році нами розпочато виробництво силіконових полімерів (еластомерів) пластин формових і неформових товщиною 1-50 мм, трубок армованих і неармованих діаметром 1-50 мм, різних профілів квадратного та круглого перерізу. Внаслідок особливої хімічної структури вони відрізняються цілим рядом дивовижних властивостей, які дозволяють зайняти особливе місце серед гумових еластичних матеріалів.

З 2008 року ми налагодили виробництво азбестових тканин АТ1…АТ19 під торговою маркою «UkrLOCK», які відрізняє найвища якість!

Виробничі потужності і фаховий потенціал дозволяє нам постійно вдосконалювати технологію виробництва, якість товарів, експлуатаційну надійність матеріалів.

Наші фахівці допоможуть Вам найбільш грамотно, компетентно і оптимально підібрати матеріали, принесені в сьогодення сучасними технологіями. Ми докладемо всіх зусиль для створення комфортних умов нашої з Вами співпраці.

В даний момент прикладаємо всі зусилля для розширення асортименту, вдосконалення технологій і адаптування стандартів.