Сонячні електростанції для підприємств

Енергоаудит / енергоменджмент об'єкту

Наша компанія надає послуги з енергоменедженту об'єкту, забезпечуючи тим самим раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів. Процес базується на проведенні енерготехнологічних вимірювань, перевірок, аналізу електроспоживання та впровадженні енергозберігаючих технологій. 

Результатом такої роботи буде: оптимізація режимів роботи обладнання, зниження енерговитрат (електрика, вода, газ), що дозволить підвищити конкурентоспроможності продукції підприємства за рахунок скорочення та раціонального споживання енергоносіїв і, як наслідок, зниженя собівартості готового продукту.

.

Проектування сонячних електростанцій

Інженерно-проектний відділ з командою професіоналів, володіючи успішним практичним досвідом, спроектує сонячну електростанцію під будь-які ваші задачі з урахуванням усіх необхідних норм. Також ми оптимально підбиремо все необхідне обладнання і комплектуючі для СЕС.

.

Продаж та постачання обладнання

Ми здійснюємо продаж і постачання основного і додаткового обладнання, а також всіх необхідних комплектуючих для будівництва сонячної електростанції (СЕС) будь-якої потужності. Завдяки відмінно налагодженим зв'язкам і довгостроковим відносинам з найкращими світовими виробниками обладнання та комплектуючих, ми завжди готові запропонувати на найвигідніших умовах: сонячні модулі, інвертори, системи кріплень сонячних модулів для монтажу на різних поверхнях, кабелі для постійного і змінного струму, коннектори, муфти, клеми , автоматику (AC/DC/N), заземлення та інші елементи і матеріали в комплексі, для досягнення найкращого результату, оптимізуючи витрати на логістику.

.

Будівництво, монтаж і введення в експлуатацію

ТОВ НВП «Укрпромекспорт» має власну виробничу базу, яка включає необхідне для проведення будівельно-монтажних робіт і введення в експлуатацію сонячної електростанції в найкоротші терміни.

.

Сервісне обслуговування

Обслуговування сонячних електростанцій, як гарантійне, так і сервісне - одна з найважливіших складових всього переліку послуг для наших клієнтів. Кваліфіковане своєчасне планове технічне обслуговування обладнання сонячної електростанції дозволить уникнути додаткових витрат на утримання і ремонт, а також суттєво збільшити термін експлуатації СЕС.